12. 6. 2013
Videozáznam projevu zde
 

Sestry a bratři, dámy a pánové,
oslovuji vás jako kandidátka na lídra kandidátky do Evropského parlamentu. Jsem si vědoma své zodpovědnosti, nejde o nic míň, než získat znovu důvěru voličů.
Získat maximum, abychom mohli prosazovat maximum z našeho programu.
To je cíl, který není lehký, ale jsem přesvědčena o tom, že v České republice jsou voliči, kteří chtějí slušnou politiku a chtějí někomu důvěřovat.

11. 6. 2013

Videozáznam projevu zde

Krásné dobré dopoledne, dámy a pánové!

Já budu mít svůj projev ve trojkách - mé jméno je Tomáš Zdechovský, je mi 33 let, pracoval jsem necelé 3 roky jako manažer KDU-ČSL, pracoval jsem pro 3 předsedy KDU-ČSL, mluvím třemi jazyky, mám vystudované 3 vysoké školy, mám 3 děti a můj projev bude trvat 3 minuty.

11. 6. 2013
Videozáznam projevu zde

Vážené delegátky a delegáti sjezdu,
dámy a pánové, milé sestry a bratři,
rád Vás všechny na našem sjezdu zdravím a s plnou energií oslovuji před volbou místopředsedů strany.

10. 6. 2013

Videozáznam projevu zde

Vážené sestry a vážení bratři,

když jsem po 11 letech práce terapeuta zabývajícího se léčbou závislostí odcházel do profesionální komunální politiky, netušil jsem, co vše mohu vykonat. Stal jsem se místostarostou jihočeských Dačic. Na začátku byly obavy, zda to zvládnu. Mohu říct, že díky podpoře rodiny, dobrých lidí kolem mne a také díky podpoře sester a bratrů z KDU -ČSL se povedla celá řada skvělých věcí.

 

10. 6. 2013
Videozáznam projevu zde

Dobré odpoledne milé sestry, vážení bratři,
 

dobré odpoledne přeji také všem hostům, všem, kteří sledují náš sjezd z domova, a především všem občanům, kteří jsou nespokojeni se současným vývojem v naší zemi, ale věří, že může být lépe.